-FATIMA-
jojimo klubas

Mūsų žirgai

FREDDY STAR – Lietuvos jojamųjų veislės žirgas, tinkantis jau tvirčiau balne besilaikančiam raiteliui. Meilus, nebaikštus, dailaus sudėjimo, minkštų aliūrų. Su juo raiteliai galės patobulinti savo jojimo įgūdžius, šokti per kliūtis.

REFORMA – Baltijos hanoverių veislės kumelė, priklausanti klubo raitelei Sigitai. Elegantiškų aliūrų, stabilaus charakterio žirgas ant kurio joja ir varžybose dalyvauja patyrę, tvirtus jojimo pagrindus turintys raiteliai. Turi patirties konkūro ir išvermės varžybose. Mėgsta dėmesį, skanukus, ir leisti laiką ganyklose kartu su savo geriausia drauge Fatima.

FATIMA – trakėnė, pasižyminti ramiu charakteriu, draugiškumu, minkštais aliūrais, dėl to tinka raiteliams, kurie tik pradeda pažintį su žirgais. Ši kumelė nesibaido, su ja nepatyręs raitelis drąsiai gali jaustis tiek aikštelėje, tiek laukuose.

ARMAGEDONAS – oldenburgų veislės kastratas. Aukščiausias iš klubo žirgų, bet ramaus, jaukaus charakterio, noriai šoka per kliūtis, atlaidus raitelio klaidoms, tikras „profesorius“. Todėl su juo nepatyręs, ar tvirtai balne dar nesijaučiantis raitelis jausis saugiai, o labiau įgudę ir tam noro turintys raiteliai galės startuoti varžybose.

PONY QUEEN – miela poniukė vaikams. Ramiai nešios ant nugaros mažuosius žirgų mylėtojus, leisis glostoma ir šukuojama. Pasikvieskite Pony Queen į savo šventę ir ji mielai taps stebuklingu vienaragiu mažųjų princesių rūmuose arba pirmuoju žirgu mažojo riterio gyvenime.

FANTA